Hoteller

Corendon Hotels – Grand Park Lara Hotel

Türkiyenin öncü turizm firmalarından olan CORENDON Hotels’in Antalya’nın eşsiz turizm beldesi Kundu’da konumlu...

Sentido Numa Bay Hotel

Akdeniz bölgesinin en gözde 2017 otel projesi olan Sentido Numa Bay Otelinin 5 bloktan oluşan tasarımını ılık beyaz, 180 derece glow...

Sentido Gold Island Hotel

Elips şeklindeki bu modern görünümlü otelimizin cephesini bir led aydınlatma ekran gibi kullanıp galaxide bir meteor bir yıldız gibi parlamasını amaç edindik.

Holiday Inn Hotel / Lara – Antalya

Antalya'nın en gözde bölgesine inşa edilen ve Antalya'da ilk Holiday Inn Oteli olan bu projemizde binanın ön cephesine estetik...

Avena Resort & Spa Hotels

2013 yılında tüm görünümü ve imajıyla tadilatı biten Avena Otel Projemizde konseptine uygun modern aydınlatma tasarımı ile aydınlattık.

Adenya Resort Hotels & Spa

5 yıldızlı Adenya Resort Otel projemizde tüm oda CNClerine ve balkonlara turkuaz renkte şerit led ve power led uygulaması gerçekleştirdik.

SWITCH THE LANGUAGE
ARC I Mimari Led Aydınlatma

Dış cephe mimari aydınlatma projelerinde yer alan ARC Mimari Led Aydınlatma firmamız öncelikle aydınlatma tasarımını bir video sunumu ile hazırlayıp, dmx pixel dot ile dış cephe led giydirme ya da dmx line ile dış cephe mimari led aydınlatma armatürleri kullanarak ikonik yapılara uyumlu led cephe ya da cephelerde pixel led ekran uygulamaları yapar. Kullanmakta olduğumuz ürünler kaliteli dmx kontrollü wall washer, dmx dot pixel, dmx lineer tarzı RGB led aydınlatma armatürleridir.