Hizmetler

Kaliteli Hizmet Anlayışımız

Firmamız  Led tabanlı aydınlatma ürünleri sektöründe, Başarı, Güven, Girişimcilik ve Saygınlığıyla tanınan İitibarlı bir şirket olmayı ilke edinmiştir. Yaptığımız her işte yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimizle, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamanın gururunu yaşıyoruz. ARC Tescilli markamızla ve İş uygunluk sertifikamızla yüksek kalitede ürettiğimiz, aydınlatma armatürleri; Led, Lens, Sürücü ve Dış Cephe Pixel  ürünlerimizi profesyonel kadromuzla sanata dönüştürmekteyiz.
İnsana ve göz zevkine önem veren ARC, modern tasarımlarıyla kaliteli işler üreterek kalıcı izler bırakmaya devam etmektedir. Firmamız satış sonrası hizmet anlayışıyla yurtiçi ve yurt dışında hızla büyüyen kalite ve verim üreten firma olmaya devam edecektir.
 

Mimari Aydınlatma Tasarımları

Bilgi, Tecrübe, Vizyon, ve Yaratıcılık… ve Tasarım. Bir sanattır tasarım. Baktırmak ve Algılatmaktır tasarım.

Detaylı Bilgi

Pvc Gergi Tavan Uygulamaları

Projeye değer katmak için tavan, duvar ya da kolonlara 3D, Lake, Transparan, Dijital baskılı olarak uygulamalar yapmaktayız.

Detaylı Bilgi

Kontrol Sistemleri

Firmamızca kullanılan kontrol cihazları fonksiyonel, kullanışlı ve kaliteli cihazlardır ve firmamızın başarısındaki en büyük etkendir.

Detaylı Bilgi

Teknik Servis

Ürünlerimiz ve uygulamalarımız teknik ekibimiz sayesinde kalite kazanmaktadır.

Detaylı Bilgi