ARC Mimari Led Aydınlatma

Ahmet Refik Çolak tarafından 2006 yılında kurulan ARC Mimari Led Aydınlatma, profesyonel mimari aydınlatma tasarımları yapmaktadır. Profesyonel DMX dış cephe aydınlatma ürünleri ve tecrübeli uygulama ekibimizle sizlere iyi bir çözüm ortağı olacağımızdan eminiz.

Firmamız Yüksek binalarda, AVM ve eğlence merkezlerinin dış cephelerinde mimari yapıya estetik katmak üzere sıra dışı tasarımlar yapmaktadır.

Yapmakta olduğumuz tasarımlar mimari projelere sadece estetik katmakla kalmayıp çevre binalardan da kendini farklı kılmaktadır. Yazı yazma, imaj gösterme özelliklerine sahip olan tasarım ve ürünlerimiz sayesinde pazar farkındalığı yaratarak ve civar halkı ile görsel bir iletişim halinde olup iyi bir reklam aracı olarak da kullanılmaktadır.

Mimari yapının hatlarına uyumlu olmak üzere üretilen ve farklı farklı amaçlar için kullanılan DMX Linear ürünlerimiz binalarda kontür ya da çizgisel hatları vurgulamak için kullanılırken, DMX Dot serisi ürünlerimiz ise bina cephelerini dolgunlaştırmak, çözünürlüğü artırarak görsel efektler ile insanları etkilemek için en ideal ürünlerimizdir. Diğer taraftan DMXWash ve DMX Flood ürünlerimiz sayesinde ise monoton cepheleri renklendirerek hayat vermekteyiz. Ürünlerimizi benzerlerinden ayıran en önemli özelliklerinden biri her ürünün (decoder ya da converter kullanmaksızın) kendi içinde direkt DMX olması ve dünyada sektöründe kendisini ispatlamış CREE Led, Samsung Led, Texas Instruments, Philips, Dow Corning, Chogori, Meanwell gibi dünya markası ürünlerden oluşmasıdır.

Sonuç olarak yüksek kalite, iyi hizmet ve müşteri memnuniyeti en vazgeçilmez özelliğimizdir.

HİZMETLERİMİZ

Firmamız  Led tabanlı aydınlatma ürünleri sektöründe, Başarı, Güven, Girişimcilik ve Saygınlığıyla tanınan İitibarlı bir şirket olmayı ilke edinmiştir. Yaptığımız her işte yenilikçi ve yaratıcı çözümlerimizle, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamanın gururunu yaşıyoruz. ARC Tescilli markamızla ve İş uygunluk sertifikamızla yüksek kalitede ürettiğimiz, aydınlatma armatürleri; Led, Lens, Sürücü ve Dış Cephe Pixel  ürünlerimizi profesyonel kadromuzla sanata dönüştürmekteyiz.
İnsana ve göz zevkine önem veren ARC, modern tasarımlarıyla kaliteli işler üreterek kalıcı izler bırakmaya devam etmektedir. Firmamız satış sonrası hizmet anlayışıyla yurtiçi ve yurt dışında hızla büyüyen kalite ve verim üreten firma olmaya devam edecektir.

 1. Tasarım

  Mimari led aydınlatmanın ilk aşaması olan tasarım sürecidir. Bu aşamada ARC Mimari Led Aydınlatma yapacağı projeyi birçok yönden inceler ve proje en uygun tasarım ve tasarımlara karar verir.

 2. Sunum

  ARC Mimari Led Aydınlatmanın tasarım sürecini tamamladıktan sonra projeyi gerçekçi bir sunum ile müşterilerin beğenisine yapmış olduğu sunumlar sergiler.

 3. Üretim

  ARC Mimari Led Aydınlatma Tasarımı tamamlayıp sunumu yaptığı projeyi müşterilerin istediği doğrultusunda geliştirerek uygulamaya hazır hale getirir ve üretime geçer.

 4. Uygulama

  ARC Mimari Led Aydınlatma projesi tasarım, sunum ve müşteri ile alınan ortak kararlar neticesinde üretimini yaptığımız ürünlerimizi söz verdiğimiz şekilde ve söz verdiğimiz zamanda uygulayarak  teslim ediyoruz.

MİSYONUMUZ

Başarılı bir mimari proje, mimari cephenin karakteristik çizgileri, kullanılan malzemenin cinsi ve rengi, kurumun misyonu, dışa dönük elde etmek istediği algıyı yakalamak için başarılı bir aydınlatma tasarımına gereksinim duyar.

ARC Kreatif olarak projenin başarıya ulaşması için mimari karaktere uygun aydınlatma tasarımı kurguladığımız gibi kurumun ticari hedeflerine de katkı sağlıyoruz.

VİZYONUMUZ

Mottosu KREATİF’lik olan firmamızın, değişen ve gelişen dünyada bir yandan tasarımsal anlamda farklılık ve farkındalık yaratırken, üstün teknolojiler kullanarak tasarruf ve kaliteyi hedeflemekteyiz.

Dünden Bugüne ARC

Tarihçe

Kasım 2017

Dış cephe DMX serisini Starline Modelleri ile ürün portföyünü zenginleştirdi.
Ankara’nın seçkin yapıları arasında gösterilen Söğütözü Enpark Tower Dış Cephe Aydınlatma Projesi tamamlandı.
Alanya’nın Okurcalar bölgesinde’ki Sentido Numa Bay Hotel’in Dış Cephe aydınlatmasında Pixel ve Linear aydınlatma bir arada kullanıldı.

Aralık 2016

Holiday Inn Oteli Antalya projesi, Dış cephe Pixel aydınlatma projesini başarıyla bitirdi.
Türkiye’nin en seçkin projelerinden birisi olan Türkerler AŞ Mahall Ankara Projesini gerçekleştirdi.

Kasım 2015

Firmamız DMX kontrollü dış cephe facade ve pixel aydınlatma sektöründe öncü firma olmak üzere ilk adımlarını attı.
İlk DMX pixel projesi SENTIDO GOLD ISLAND oteli Alanya.

Nisan 2012

Bölgesinde öncü Led uygulama firmalarından birisi oldu.
Daha büyük bir imalat atölyesi kurdu ve yurtdışına ihracata başladı.
Kazakistan ‘da ilk ARC markası ile bir şirket kuruldu.
Kazakistan Demiryolları ile ilk sözleşme imzalandı ve Led projektör tedariği başlandı.

Mayıs 2008

Yeni imalat atölyesine taşındı. Birçok iç mekan ve dış mekan ürünlerin imalatına başlandı.

Ocak 2006

ARC Mimari Led Aydınlatma kuruldu ve iç ve dış mekan aydınlatma uygulamaları yapmaya başladı.

SWITCH THE LANGUAGE
ARC I Mimari Led Aydınlatma

Dış cephe mimari aydınlatma projelerinde yer alan ARC Mimari Led Aydınlatma firmamız öncelikle aydınlatma tasarımını bir video sunumu ile hazırlayıp, dmx pixel dot ile dış cephe led giydirme ya da dmx line ile dış cephe mimari led aydınlatma armatürleri kullanarak ikonik yapılara uyumlu led cephe ya da cephelerde pixel led ekran uygulamaları yapar. Kullanmakta olduğumuz ürünler kaliteli dmx kontrollü wall washer, dmx dot pixel, dmx lineer tarzı RGB led aydınlatma armatürleridir.