Mimari Led Aydınlatma

PROJELERİ

Kontrol edilebilir Mimari Led Aydınlatma ürünleri kullanarak tamamlamış olduğumuz Dış Cephe Aydınlatma projelerimiz.
Green Nature Diamond Hotel / Marmaris

Egenin incisi Marmaris'in göbeğinde yer alan Green Nature Diamond otelinin mimari estetiğine uygun bölgesinde onu farklı kılacak bir tasarım ile projemizi gerçekleştirdik.

Granada Luxury Beach Alanya

2019 yılının Akdeniz Bölgesindeki en HİT projesi olan Granada Luxury Beach Hotel, exclusive bir hotel olmasının yanısıra, Türkiyenin en sıra dışı cephe aydınlatmasına sahiptir.

Saphir Hotels Alanya

Akdeniz sahilinin üzerinde Alanya'nın en büyük ve en güzide tatil cenneti olan Saphir Hotel Konaklı muhteşem çevre düzenlemesi ile göz kamaştırmaktadır.

Club Aqua Plaza Alanya

Kubbesel ve yatay lineerlerde dmx-dot, Giriş Sütunlarında DMX Wash ve Dükkan sütunlarında Amber Wallwasherlar kullanılarak bu tasarım ortaya çıkmıştır.

İkon Tower İzmir

İkon Tower, Baza ve Kuleden oluşan 2 etapta gerçekleşecek olan İzmir’in en ikonik yapısıdır. 1. Etapı gerçekleşen led aydınlatma projemizde...

Hexa Panora Residence

Akdeniz bölgesinin incisi Alanya’nın doğu sahil şeridinin bitiminde yer alan bu rezidans, altıgen dış cephesi ile bölgesinde dikkat çekmektedir.

Corendon Hotels – Grand Park Lara Hotel

Türkiyenin öncü turizm firmalarından olan CORENDON Hotels’in Antalya’nın eşsiz turizm beldesi Kundu’da konumlu...

Mahall Ankara – Türkerler Holding

Özel imal edilmiş burgulu güneş kırıcıları ile Mahall Ankara’nın gündüz dış görünümü benzer projelerden ayıran en belirgin özelliğiydi.

Sentido Numa Bay Hotel

Akdeniz bölgesinin en gözde 2017 otel projesi olan Sentido Numa Bay Otelinin 5 bloktan oluşan tasarımını ılık beyaz, 180 derece glow...

Gold Island Hotel

Elips şeklindeki bu modern görünümlü otelimizin cephesini bir led aydınlatma ekran gibi kullanıp galaxide bir meteor bir yıldız gibi parlamasını amaç edindik.

Holiday Inn Hotel / Lara – Antalya

Antalya'nın en gözde bölgesine inşa edilen ve Antalya'da ilk Holiday Inn Oteli olan bu projemizde binanın ön cephesine estetik...

MarkaMix AVM

2015 yılında tamamladığımız bu projemizde iç mekanlarda, gizli niş aydınlatmasında ılık beyaz şerit led aydınlatma...

Avena Resort & Spa Hotels

2013 yılında tüm görünümü ve imajıyla tadilatı biten Avena Otel Projemizde konseptine uygun modern aydınlatma tasarımı ile aydınlattık.

Adenya Resort Hotels & Spa

5 yıldızlı Adenya Resort Otel projemizde tüm oda CNClerine ve balkonlara turkuaz renkte şerit led ve power led uygulaması gerçekleştirdik.

Yekta Towers Residence

Yekta Towers süper lüks yabancı yatırımcıların ilgi gösterdiği çok gösterişli bir projedir. Proje süper lüks daireler, fitnes...

Yekta Queen Residence

2015 yılında tamamlanan Yekta Queen Projemizi adına yakışır şekilde aydınlattık. Dış Cephe teras katındaki Taçı Altın Varak...

SWITCH THE LANGUAGE
ARC I Mimari Led Aydınlatma

Dış cephe mimari aydınlatma projelerinde yer alan ARC Mimari Led Aydınlatma firmamız öncelikle aydınlatma tasarımını bir video sunumu ile hazırlayıp, dmx pixel dot ile dış cephe led giydirme ya da dmx line ile dış cephe mimari led aydınlatma armatürleri kullanarak ikonik yapılara uyumlu led cephe ya da cephelerde pixel led ekran uygulamaları yapar. Kullanmakta olduğumuz ürünler kaliteli dmx kontrollü wall washer, dmx dot pixel, dmx lineer tarzı RGB led aydınlatma armatürleridir.