Mahall Ankara – Türkerler Holding

Mahall Ankara – Türkerler Holding

Özel imal edilmiş burgulu güneş kırıcıları ile Mahall Ankara’nın gündüz dış görünümü benzer projelerden ayıran en belirgin özelliğiydi.

Binaya müthiş bir dinamizm katan burguların gündüz yarattığı bu algıyı akşamları da yaşatmak gerekiyordu. Çevre binalara bakıldığında hareketsiz ve mono renklerle aydınlatılmış binaların arasından sıyrılmak gerekiyordu. Bizi de benzerlerimizden ayıran zaten aynı Mahall Ankara gibi kimsenin hayal etmediğini hatta cesaret edemediğini denemek idi. Nasıl burgular gündüzleri binaya dinamizm katmış ise, ARC’nin yapmış olduğu DMX Line Facade çalışması da dış cepheye bir dinamizm katmıştır.

Konumu : Ankara

Aydınlatma Türü : DMX Led Bar

Yapım Tarihi : 2016

Web Adresi : www.mahallankara.com

SWITCH THE LANGUAGE
ARC I Mimari Led Aydınlatma

Dış cephe mimari aydınlatma projelerinde yer alan ARC Mimari Led Aydınlatma firmamız öncelikle aydınlatma tasarımını bir video sunumu ile hazırlayıp, dmx pixel dot ile dış cephe led giydirme ya da dmx line ile dış cephe mimari led aydınlatma armatürleri kullanarak ikonik yapılara uyumlu led cephe ya da cephelerde pixel led ekran uygulamaları yapar. Kullanmakta olduğumuz ürünler kaliteli dmx kontrollü wall washer, dmx dot pixel, dmx lineer tarzı RGB led aydınlatma armatürleridir.